ATSIŽVELGIANT Į VYRIAUSYBĖS PRIIMTUS SPRENDIMUS, SIEKIANT SUSTABDYTI COVID-19 INFEKCIJOS PLITIMĄ, PRAŠYTUME ĮSTAIGOJE LAIKYTIS NUSTATYTŲ SUSITARIMŲ:

  • Atvesdami ir paimdami iš įstaigos vaiką, tėvai (globėjai) turi dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukes, respiratorius);
  • Vaikus atvesti nuo 7.30 val. iki 8.30 val. per įstaigos nurodytą įėjimą;
  • Vaikus galima įvesti į grupių rūbines, bet patiems prašome ten neužsibūti. Vyresni vaikai nusirengia patys, mažesniems padės grupių darbuotojai. Visi stenkimės laikytis atstumų.
  • Neveskite vaikų į ugdymo įstaigą, kuriems pasireiškia karščiavimas, 37,3 C ir daugiau, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar kitų ligos požymių;
  • Jei vaikui dienos bėgyje lopšelyje-darželyje pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kt. susirgimo požymių (pvz., karščiavimas (37,3° C ir daugiau), sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.), jis izoliuojamas ir informuojami tėvai (globėjai), kurie privalo nedelsiant atvykti paimti vaiką iš įstaigos.

Daugiau apie COVID-19 galite sužinoti čia:

COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) testavimo organizavimas pasibaigus ekstremaliajai situacijai

Sąlytį turėjusių asmenų izoliavimo algoritmas

Kaip reikia elgtis, turėjus didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiuoju COVID-19 liga ugdymo įstaigoje

ŠMSM tinklalapis: mokyklabecovid.lt

Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų

Algoritmai kaip elgtis COVID-19 ligos atveju

Mobilioji programėlė KORONA STOP LT

COVID-19 švietimo įstaigose